Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Administracja forum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Zoey C. Coccia
Admin
Zoey C. Coccia
Jeran
Rok studiów : III
Wiek : 30
Skąd : Peru
Czystość krwi : 60%
Partner : -
Orientacja : Hetero
Zajęcie : starostowanie
Liczba postów : 341
Penary : 455
Administracja forum Pbucket

Administracja forum Empty
PisanieTemat: Administracja forum   Administracja forum Icon_minitimePon 24 Lis - 23:42



Zoey Camille
Coccia

Administracja forum MmAGda8
Uruz! Mnóstwo energii, którą dysponuję prywatnie, wreszcie odnalazłaby podobnych do siebie, co by zwiększyło jeszcze moją chęć do konkurowania. Lubię mieć przed sobą postawiony cel, wspinać się nieco wyżej niż reszta. Również cechuje mnie duma i honor, zatem jeśli ktoś mi się naraził i zrobił to w dość dotkliwy sposób, to z pewnością nie wrócę już do tej znajomości. I to wcale nie ze złośliwości, po prostu już takie życie, że raz na wozie, a raz pod. W tym wypadku „pod”. Ale to jeszcze nie koniec! Podobnie jak Uruzańczycy uwielbiam kontrolować sytuację, nienawidzę tkwić w niewiedzy. Gubię się wtedy w czarnych scenariuszach, dlatego wolę wstać i rzucić krótkie „koniec mazania się”, aby zaraz potem jakoś się złożyć w całość, a może przy okazji też innych? Fakt, że jestem chyba dobrym słuchaczem i doradcą. Zazwyczaj kiedy mówię Ci, że „będzie dobrze”, to po prostu pragnę Cię sprowokować. Wiem, że nie będzie dobrze, ale ta mała manipulacja może zdziałać cuda, np. w obudzeniu jakiejś nie chęci, a to już uczucie! Podobno są one istotne. Nie? Nieprawda? Ty mi powiedz.
Wybieram Uruz, bo jestem pewna siebie, odnajduję się w dowodzeniu i nie potrafię oddać się czyimś rządom. Zazwyczaj szybko budzę się ze snu orientując się, że wcale nie chcesz tak dobrze, jak obiecywałeś!
A Ty co wybierasz?
Administracja forum Bhly09a
Tegoroczną maturzystką na profilu biochemicznym.
Nie pytaj mnie dlaczego, kiedyś wiedziałam. Teraz to już chyba nie za bardzo!
Jestem też największą marudą na świecie, niektórzy są zmuszeni słuchać mojego ględzenia całe dnie. Jestem jeszcze kimś, kto z pewnością szybko się irytuje i łatwo mnie wyprowadzić z równowagi. Ale jeśli zbudzisz we mnie powtorka to nie wydarzy się nic dobrego, więc może nie próbuj, a w zamian będę najmilszą istotką na całym Paracas!
Administracja forum 3f6aYs4
Tak czuję, że dogadałabym się z Macuil’em! Któż jak nie ja, ma dar do przekonywania do swoich racji? No dobrze, może są tacy ludzie, aczkolwiek… Daj mi szansę. Zaraz rzucę w Ciebie argumentem i od razu rozprawka zakończona z poparciem mojej tezy! Ooo, i jestem jeszcze wybredna jak on, a moje podniebienie też jest czułe! Mogłabym być jego super pomocniczką, gdyby nie to że z instrumentami jestem na bakier. Chyba że liczy się gra na nerwach, ale to chyba nie ta droga, hm?
Administracja forum 6urc6rK
Administracja forum 3Unzect

Administracja forum 6QY1VAR
GG 45268632
Administracja forum 5p14ofZ
-
Administracja forum KU8RGIU
- grafik forum - więc mogę pomóc z avatarem, a nawet jakimś podpisem
- wyrocznia - odpowiem na większość twoich pytań
- administrator - rozwiążę każdy twój problem
- doradca - problem z wizerunkiem, fabułą? No chodź do mnie!
- dramaturg - co tu dużo mówić... Moje postaci zawsze kończą tragicznie. Dołóż im, śmiało!

Administracja forum NwO88l9

Nic nie będzie dobrze. To nic.




Jorge Amado

Administracja forum MmAGda8
Choć z każdego z kampusów posiadam trochę w sobie, chyba najbardziej pasowałabym do Jeran. Uwielbiam gdy moje życie jest uporządkowane, dążę do określonego celu i wszystko mam mniej więcej pod kontrolą. Choć nie dążę ku ich spełnieniu po trupach, to jednak twardo stąpam po ziemi, często odstawiają przyjemności na drugi tor życia. Dodatkowo tak samo jak Jerańczycy dążę, by moja praca była dopracowana, choć zdecydowanie nie robię tego na siłę. Gdy mogę po prostu staram się zrobić coś raz a dobrze.
Administracja forum Bhly09a
trochę ospała licealistką przygotowującą się do matury. Nie lubię jednak rozdrabniać się nad tym co zdaje, jaki przedmiot lubię czy jakie kanapki najczęściej robię sobie do szkoły. Zastępuje to pytaniami o kierunek na jakim mogłabym studiować, bo tego ciągle mi na mojej drodze brakuje. Przeskakuje z jednego pomysłu na drugi, ciągle jednak zostając przy koncepcji studiów inżynierskich. Ewentualnie spędzam ten czas z paroma przyjaciółmi, którzy są dla mnie jak diamenciki w dobie kiczu. Oprócz tego z uśmiechem na ustach prowadzę zuchową gromadę,w której jak widać można przeżyć dłużej niż pięć minut. Czasem gram na gitarze, czasem śpiewam - no generalnie w wolnych chwila muzykalna ze mnie osóbka.
Administracja forum 3f6aYs4
Teoya. Na przestrzeni ostatnich lat wiele się w moim życiu wydarzyło i jakoś zawsze wychodziłam z tego z tarczą, a nie na tarczy. Pokonywanie trudów życia to chyba moja klątwa.
Administracja forum 6urc6rK
Administracja forum AtbdHHj

Administracja forum 6QY1VAR
GG 6601294
Administracja forum 5p14ofZ
Jeszcze się ich doczekacie Wink
Administracja forum KU8RGIU
woźna - jeśli potrzebujesz zdjąć lub przywrócić jakiś temat czy postać śmiało możesz na mnie liczyć
sekretarka - uzupełnię każdy spis i profil o pieniądze jeśli tylko wyjdzie taka potrzeba
myślicielka - z chęcią pogłówkuje nad każdym twoim pytaniem, by udzielić wyczerpującej odpowiedzi
kaskader - potrzebujesz jednorazowej szalonej i niebezpiecznej interwencji Chupacabry? Z chęcią przyjdę, tylko do mnie napisz.
suchar mistrz - tu wiele nie trzeba tłumaczyć Wink
urządzenie wielofunkcyjne - oprócz wyżej wymienionych robię jeszcze inne rzeczy, więc jeśli szukasz pomocy nie bardzo wiedząc w jakiej kategorii to śmiało pisz do mnie

Administracja forum NwO88l9
Lepiej chyba pójść choćby kawałek dobrą drogą, niż zajść daleko, lecz źle.





Sissy Quivates

Administracja forum MmAGda8
Zdecydowanie Uruz. Bardzo dumna ze mnie osóbka. I pewna siebie. Czasem chyba aż za bardzo, ale w większości sytuacji to chyba dość pozytywna cecha. Bardzo łatwo się denerwuję i irytuję, szczególnie podczas różnych dyskusji - chyba nigdy do mnie nie dojdzie, że z pewnymi osobnikami po prostu nie warto wdawać się w jakiekolwiek rozmowy. Lubię kiedy coś idzie po mojej myśli, bo bardzo lubię mieć kontrolę.  Lubość kontroli nie ma jednak zbyt wiele wspólnego z cierpliwością, bo tego akurat sobie nie odmówię.  Zdarza mi się jednak kompletnie nie ogarniać rzeczywistości, na wpół żyję marzeniami. Naprawdę! Generalnie to żyję w chaosie - jestem tak roztrzepana, że czasem nawet mnie to przeraża. Spóźniam się praktycznie wszędzie, ups. Błyskawicznie się wzruszam. Nie lubię siedzieć bezczynnie, ale niestety łatwo się zniechęcam, podejmując się coraz to nowych i nowych wyzwań - to zapewne stąd wynika mnogość moich zainteresowań. Przykładowo, począwszy od starych filmów z Audrey Hepburn przez szukanie w gazetach ciekawych zdjęć modowych i wyklejania nimi ścian kończąc na filozofii feministycznej.
Administracja forum Bhly09a
Licealistka o zacięciu zdecydowanie humanistycznym. Interesuję się przede wszystkim sztuką, najbardziej filmem, ale przez długi czas rysowałam - taki był też mój fakultet w poprzedniej szkole. Wbrew temu, marzyłam o pracy w prosektorium, ale marzenie to przekształciło się po prostu w miłość do historii z dreszczykiem. I szczerze to średnio lubię pisać o sobie, ale dopiero teraz super adminka Zoe poradziła mi, żebym ujęła ten opis w słowach NIE CIERPIĘ OPISYWAĆ SIEBIE, a ja już piszę to godzinę i teraz mi smutno, więc tego nie usunę.
Administracja forum 3f6aYs4
Nana - i ja mam wielką skłonność do przesady i nadinterpretacji. Chociaż wątpię, że kazałabym komukolwiek chodzić po rozżarzonych węglach w celu odkupienia win.
Administracja forum 6urc6rK
Administracja forum HScQxJn

Administracja forum 6QY1VAR
GG 46016501
Administracja forum 5p14ofZ
bedo
Administracja forum KU8RGIU
ZROBIĘ WSZYSTKO TYLKO NIE KAŻCIE UZUPEŁNIAĆ MI SPISÓW

Administracja forum NwO88l9
costubedzie




Smitten Wolf

Administracja forum MmAGda8
Uruz! W zasadzie dlatego, że do żadnego innego nie pasuję. Nienawidzę prac zespołowych, nie lubię być nikomu posłuszna. Staram się wszystko robić na własną rękę, choć często nie wychodzi. Ludzie mówią, że mam okropny charakter, bo łatwo mnie zdenerwować. Staram się to hamować, ale czasem jestem jak tykająca bomba, którą uszkodził podmuch wiatru - wybucham w najmniej spodziewanym momencie.
Nawet własna matka mówi mi, że z taką zaborczością daleko nie zajdę. Trudno o pracę, trudno o dobre relacje z ludźmi. Dlatego też w żadnym stopniu nie pasuję do Jeranu.
Natomiast Ansuz kojarzy mi się z podwładnymi, robotnikami, którzy muszą wykonywać określone zadania. Straszne...
Administracja forum Bhly09a
Leniem i obżartuchem. Trudno mi wytrzymać bez napychania sobie gęby mandarynkami i popijania ich gorącą czekoladą. W połowie zdrowe, więc tak bardzo mi nie szkodzi. Kiedy mam problem, pomaga mi czekolada; kiedy jestem szczęśliwa, zajadam się czekoladą; kiedy dopada mnie zmęczenie... idę spać.
Niestety jestem również uczennicą jednego z krakowskich liceów, co uniemożliwia mi łasuchowanie i spanie od dwunastej do dwunastej. Jestem również młodym człowiekiem, który całym sercem poprze ustawę o zwiększenie liczby godzin w ciągu doby przynajmniej dwukrotnie.
Po trzecie, a równie istotne, staram się być dobrym człowiekiem, co nie zawsze wychodzi, szczególnie z moim podejściem do życia. Niemniej jednak uważam, że każdy ma prawo popełniać błędy. A życie jest tylko jedno. Popełniajmy ich jak najwięcej!
Administracja forum 3f6aYs4
Coyolxa. Od zawsze starałam się być silnym człowiekiem i nie bać się rządzić twardą ręką. Coyolxa jest idealnym połączeniem obu tych cech, których kiedyś mi brakowało, a które staram się w sobie rozwijać. Ponadto jej moc może być dla mnie celem - do bezwzględnego parcia do przodu.
Administracja forum 6urc6rK
Administracja forum 91UWbKT

Administracja forum 6QY1VAR
GG 49372533
Administracja forum 5p14ofZ
A kto to wie?
Administracja forum KU8RGIU
Stawiając czoło mojemu okropnemu charakterowi, staram się być pomocnym stworzonkiem. Tak więc krzycz, wołaj głośno, a ja na pewno usłyszę i przybiegnę na ratunek. W zasadzie zajmuję się wszystkim i niczym, bo raz jestem gotowa spełnić każde twoje życzenie, a zaraz potem znów jestem tylko grzecznym pomocnikiem administracji. Pomogę w podstawowym HTML'u -> kodach, podpisach; ale nie zajmuję się grafiką. To straszne.

Administracja forum NwO88l9
Wczoraj do ciebie nie należy,
Jutro niepewne,
Tylko dziś jest twoje.


Ostatnio zmieniony przez Zoey C. Coccia dnia Nie 30 Lis - 15:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

Zoey C. Coccia
Admin
Zoey C. Coccia
Jeran
Rok studiów : III
Wiek : 30
Skąd : Peru
Czystość krwi : 60%
Partner : -
Orientacja : Hetero
Zajęcie : starostowanie
Liczba postów : 341
Penary : 455
Administracja forum Pbucket

Administracja forum Empty
PisanieTemat: Re: Administracja forum   Administracja forum Icon_minitimeNie 30 Lis - 13:28



Administracja

kolorami


Kolory podane poniżej mają związek z powszechnymi dopiskami i tym samym używanie tych kolorów w postach jest surowo zabronione i będzie karane upomnieniami. Tymi kolorami może posługiwać się tylko administracja, która może pozostawić Ci gdzieś krótką wiadomość w postaci zwrócenia uwagi czy czegoś podobnego!

Zoe C. Coccia - lightgreen
Sissy Quivates - #9999CC
Jorge Amado - #ff9900
Smitten Wolf - #66ffff

Powrót do góry Go down
 

Administracja forum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Regulamin Forum
» Plan forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: 
Reguly
-