IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Specjalne poszukiwania!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Augustus Warren
Admin
Augustus Warren
Ansuz
Rok studiów : IV
Wiek : 25
Skąd : Brazylia, Cotia
Czystość krwi : 87%
Partner : ogólnie to rezolutny ze mnie chłopiec, i różnie bywa.
Zajęcie : ratowanie księżniczek, czesanie kucyków
Inne : zawodnik Białych Wilków
Liczba postów : 90
Penary : 135


PisanieTemat: Specjalne poszukiwania!   Sob 20 Gru - 21:34Ktokolwiek widział,

ktokolwiek wie...Oferta specjalna


Co to oznacza? To propozycje postaci, które mogą zostać stworzone w dowolny przez Ciebie sposób. Jest jednak haczyk.
Wiążą się one bezpośrednio z fabułą, albo na około, ale... Całkowicie należą do Ciebie. To oznacza, że jeśli zaadoptujesz pod swoje skrzydła historię A, to zostanie ona z Twoją postacią i nikt nigdy nie powieli po Tobie tego zaczepu fabularnego.
Postaci które są sugerowane poniżej nie są elementem niezbędnym do prowadzenia głównej fabuły forum, lecz mają do niej dołączyć, wgryźć się w nią. To też daje Ci swoistą wolność polegającą na tym, że nie musisz obawiać się, że Chupacabra będzie polował na odebranie Ci życia w którymś z wątków, bo taki ma scenariusz.
Nie. To Ty masz scenariusz, my sugerujemy Ci tylko jego początek.

Propozycje


S t u d e n t / k a


Syn lub córka badaczki terenów Paracas, która w trakcie brania udziału w jednej z ekspedycji miała wypadek, a to spowodowało, że zapadła w śpiączkę. Wszystko zostało zatajone i złożone na rzecz wypadku magicznym samochodem. Rodzina po dziś dzień żyje w nieświadomości. Jej potomek ma być studentem Paracas, rok studiów dowolny, wydział wymagany: historia.
W trakcie rozgrywki fabularnej z pewnością proponujemy odkrycie prawdy i zawiłości mające być może obudzić rodzicielkę. Nie narzucamy miłości z rodziną czy czystości krwi.
Chodzi tylko o ten wątek. Kreacja dowolna.
S t u d e n c i T h u r i s a z


Czyli mniej więcej ludzi w różnym wieku spośród pięciu roczników, który w jakiś sposób mogli brać udział w ostatniej akcji sabotującej wydarzenie przygotowane przez dyrektora. Jak go zdołali oszukać, a może specjalnie im to umożliwił? To już wasze podejrzenia, sekrety, spojrzenia na świat. Kreacje postaci dowolne. Jednak muszą mieć związek z Thurisaz, powód dla którego coś pcha je do walki, do organizowania tego. Z pewnością nie może być to chęć zabawy czy zmieniania świata.

W ł a ś c i c i e l i


Głównie plantacji. Potrzebujemy grupy dorosłych ludzi, którzy posiadają plantacje w Chavin na własność. Wynajmują ludzi do pracy i koordynują czyny. Z pewnością są też obdarzeni wiedzą o miejscu, w którym mieszkają, czyli o magicznej wiosce. Ile tajemnic w niej jest? Z pewnością jeśli wybierzesz tę opcje z poszukiwań już niedługo odkryjesz jedną z tajemnic, którą Twoja postać posiądzie na własność lub podzieli się nią z kimś.
To nie mogą być postaci w wieku dwudziestu lat. Rozpieszczeni synkowie czy córki. Dorośli, to znaczy dorośli. Mogą być stanowczy, surowi, a może wręcz przeciwnie i to sprawia, że ich plantacje nie przynoszą takich korzyści jak kilka lat temu. Któż wie co siedzi w Twojej głowie.


H a z a r d z i s t ó w


Oto grupa ludzi, która tętni Limą. To Ci którzy może nie tylko odwiedzają kasyna, ale znają się na magicznych nielegalnych interesach. Wyścigi magicznych samochodów, zwierząt, nielegalne handle… Czy cokolwiek, co mogą opchnąć. To właśnie ta ciemna strona świata, która nie zawsze chce być dobra. Jeśli chciałbyś mieć z nimi coś wspólnego możesz założyć, że tworzysz kogoś zamożnego na tyle, by wiedział więcej o tym co się dzieje w innej części Limy.
Z pewnością ta kreacja wymaga wiedzy na temat zasad wyścigów, działania hazardu. Wszystko odnajdziesz w subforum Meritum.

D a w n y c h b a d a c z y


To nie muszą być ludzie starzy. Po prostu zrezygnowali. Każdy ze swoich indywidualnych pobudek. Może to było coś prywatnego, albo zostali zwolnieni z powodu nie wywiązywania się z obowiązków, albo nie podobała im się technika prowadzenia kolejnych ekspedycji. Wszak te stawiały ich życie na włosku. A nie każdy był tak chętny przygód jak na początku wyglądał. Tera mogą zajmować się swoimi dawnymi pracami, lecz zostali zobowiązani do milczenia o dotychczasowych wynikach badań.
Może znów dostaną wezwanie by ruszyć na śmiertelną pogoń za magią?
Któż wie co Cię czeka.
Podczas  kreowania postaci musisz wziąć pod uwagę to, że z pewnością nie jest to pospolity zjadacz chleba. Towarzyszy mu inteligencja i spryt, wszak byle kto nie brałby udział w badaniach nad Paracas. Zatem postać musi być już wykształcona, a tym samym nie może mieć rangi studenta.  

A k t o r ó w


Chciałbyś zostać częścią artystyczną forum? Teraz możesz. W subforum „spisy” w Meritum, odnajdziesz temat „sztuka”, tam pojawi się wspomnienie o trzech grupach teatralnych, których częścią musisz być. Chodzi bowiem oto, abyś w późniejszej rozgrywce brał udział w demonstracjach, może protestach, przedstawieniach i wziął ludziach w przekonywaniu ludzi, że nie wszystko jest dobre, co ubrane jest w piękne kostiumy. Choć możesz też pozostać wierzącym w szczęśliwe zakończenia, które są w prawie każdym scenariuszu.
Uwaga, postaci mogą być w różnym wieku, lecz również nie mogą posiadać rangi studenta przez wzgląd na to, że ich praca jest ciągła.
Tworząc postać z grupy teatralnej, ale nie chcąc uczestniczyć w takiej formie rozgrywki, po prostu opisz historię postaci tak, że jest neutralna  i koniec!

Rezerwacje


Zaczep fabularny rezerwujesz w tym temacie pod tym postem na maks. tydzień.
W tym czasie możesz na spokojnie sobie wszystko poukładać, a przynajmniej taką mamy nadzieję!

Rezerwacji dokonasz za pomocą tego kodu:
Kod:
<do>Wybieram:</do> Opisz krótko lub skopiuj treść pomysłu.
<do>Dla kogo:</do> Nick twojej postaci
<do>Na czas:</do> maks. tydzień, ale możesz wpisać mniejszą ilość dni lub  poprosić o przedłużenie postaci jeśli jesteś pewien, że ją zrobisz.

Nawet jeśli nie odnalazłeś nic interesującego Cię, ale chciałbyś z czegoś takiego skorzystać możesz poczekać na kolejne aktualizacje tematu, bądź sam zaproponować coś administracji forum. Z pewnością nikt Cię tu nie zje za inwencję twórczą.


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Specjalne poszukiwania!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: 
Mechanika
 :: 
Poszukiwania
-