IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Lucius Moneey

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Lucius Moneey
Moderator
Odala
Czystość krwi : 90%
Partner : Każda ładna studentka.
Orientacja : Bi
Zajęcie : Wykładowca w Paracas - transmutacja
Liczba postów : 2
Penary : 14

PisanieTemat: Lucius Moneey   Pon 15 Gru - 20:49

Lucius Moneey

Data i miejsce urodzenia: 01.01.1982 | Roma, Italia
Miejsce zamieszkania: Obecnie mam własny pokoik w Paracas. Często zapraszam tu urocze uczennice, które muszą odebrać prywatne korepetycje.
Czystość krwi: Dziewięćdziesiąt procent. (Z dziada pradziada włamał się do rodziny jakiś mieszaniec)
Zawód: Wykładowca, nauczyciel, dla mnie to jeden czort, tak naprawdę. Po prostu mam obowiązek wlać studentom Paracas do ich pustych łbów wiadomości dotyczące świata transmutacji. A czy oni to rozumieją to już zupełnie inna historia.
Ukończona szkoła: Beauxbatons, Palochka

Wzrost: Od zawsze uchodziłem za jednego z najwyższych facetów w szkole, dlatego tak łatwo udawało mi się załapać do drużyn sportowych. Gwoli ścisłości - mam aż 202 centymetry wzrostu. Jeśli chcesz to mogę ponosić cię na barana.
Typ sylwetki: Dziwnie by to wyglądało, gdybym był wysoki i chudy jak patyk, nie? Od zawsze dużo trenowałem, więc nie mam typowego "brzuszka". To chyba oczywiste, że jestem dobrze zbudowanym mężczyzną.
Kolor oczu: Och, to oczywiście najpiękniejszy błękit na jaki miałeś zaszczyt patrzeć, towarzyszu.
Kolor włosów: No tutaj mamy problem. Podobno jest to ciemny blond, ale jak dla mnie mogą być nawet zielone - i tak wyglądam doskonale.
Znaki szczególne: Moja uroda nie jest chyba niczym szczególnym, jeżeli widać na pierwszy rzut oka, że jestem przystojny. Do znaków szczególnych mogę chyba zaliczyć tatuaż orła między łopatkami i kilka blizn na lewym ramieniu. Ponadto ostatnio odkryłem, że posiadam piega na lewej piersi.
Wizerunek: Chris Hemsworth

Biografia...

tekst.

Charakter...

tekst.

Ślubowanie...

Tekst.

Rodzina...

Jesteś bardzo ciekawskim stworzonkiem, wiesz? Nie lubię takich ludzi. Ale w porządku, może opowiem ci co nieco o moim pochodzeniu. Najciekawszym wątkiem będzie chyba historia mojego praprapradziada, który to wziął przeleciał jakiegoś mieszańca, ujmując mi kilka procentów czystej krwi. Taki z niego idiota, nie? Tak więc był to koniec czystokrwistości Moneey'ów. Smutna historia.
Ogólnie rzecz biorąc jestem przekonany, że ja też nie mogę hajtnąć się z byle kim. Bo przecież nie chcemy zniżyć poziomu dostojeństwa mojej rodziny do niższego poziomu, prawda?

Interesujące fakty...

● Przykładowy tekst.
● Przykładowy tekst.
● Przykładowy tekst.
● Przykładowy tekst.

Zgody
Czy wyrażasz zgodę na ingerencję Chupacabry (Mistrza Gry)?
tak / nie
(dalszą część wypełniasz jeśli udzieliłeś pozytywnej odpowiedzi!)
Czy wyrażasz zgodę na zabicie postaci?
tak/nie
Czy wyrażasz zgodę na ciężkie ranienie postaci?
tak/nie
Czy wyrażasz zgodę na lekkie zranienia postaci?
tak/nie
Czy wyrażasz zgodę na udział w losowych event'ach, które wytypowują grupę graczy do danej akcji z MG?
tak/nie
Czy wyrażasz zgodę na uśmiercenie członków rodziny nie istniejących jeszcze na forum?
tak/nie
Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG w posiadanie potomstwa na forum?
tak/nie
Czy wyrażasz zgodę na ingerencję w sytuację materialną twojej rodziny?
tak/nie
Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie listów od Chupacabry, który może wcielić się w członków twojej rodziny bądź domniemanych wrogów, przyjaciół?
tak/nie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Lucius Moneey

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1