IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Konta specjalne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Smitten Wolf
Moderator
avatar
Jeran
Rok studiów : V
Skąd : Sankt Petersburg, Rosja
Czystość krwi : 100%
Partner : Związki są nudne.
Orientacja : Bi
Zajęcie : Zarządzanie całym tym burdelem.
Inne : Starosta Jeran
Liczba postów : 79
Penary : 195


PisanieTemat: Konta specjalne   Sob 22 Lis - 16:32


Chupacabra

Bóg, Stworzyciel, główny doradca i... morderca.
Chupacabra, szerzej znany jako Game Master jest koszmarem wszystkich użytkowników od zamierzchłych czasów. Bo przecież kto nie marzył kiedyś o niechcianej ciąży, śmierci ukochanego brata czy samobójstwa matki? Teraz wszystkie te życzenia mogą zostać spełnione. Chupacabra jest niewyczerpanym źródłem pomysłów i zawsze oczaruje was swoją niecodzienną pomysłowością.
Kontem Chupacabry mają prawo kierować tylko i wyłącznie Źli i Okrutni administratorzy forum oraz starości.
Dla zwykłych użytkowników udostępnione zostaje konto El Nadie, dzięki któremu sami bezkarnie (choć nie zawsze) będziecie mogli zmusić postać do popełnienia czynów, których naturalnie sama nigdy by nie zrobiła. Chupacabra jest jednym z najważniejszych kont na forum i nigdy, ale to nigdy nie można jej ignorować.
Jeżeli Chupacabra dorwała się do wątku, w którym właśnie piszesz oznacza to, że nie masz innego wyboru - musisz poddać się sile wyższej. No chyba, że jesteś jednym z adminów.
Z konta Chupacabry udostępniane są ważne informacje dotyczące gry i eventów. W przypadku pisania prywatnych wiadomości bądź informacji przeznaczonych dla konkretnego użytkownika administrator korzystający ze wspólnego konta ma obowiązek pisać w wybranym przez siebie kolorze, których spis znajdziecie tutaj.
Hasło: Dostępne tylko dla Mistrzów Gry

Amigo

Przyjaciel, powiernik, wspólnik.
Amigo - konto szerzej znane i rozumiane jako Partner. Ogólnodostępne, nawet dla tych, którzy konta na Paracas nie posiadają.
Wyższa Szkoła Magii i Czarów Paracas oferuje współpracę każdemu forum. Wystarczy zapoznać się z regulaminem wymiany banerów (klikając [url=linklinklink]tutaj[/url]), aby Twoje forum pojawiło się w zaszczytnym miejscu Partnerów Paracas.
Konto Amigo nie służy do:
a) Pisania w wątkach fabularnych;
b) Pisania w wątkach off-topu;
c) Kontaktowania się z użytkownikami;
d) Zamieszczania jakichkolwiek ogłoszeń dotyczących forum. - Co za tym idzie, wszystkie ogłoszenia dodawane z konta Amigo nie są ogłoszeniami podanymi przez administrację.
Reklamowanie forum nie będącego partnerem Paracas jest surowo zabronione i będzie natychmiastowo karane. Podawanie linków w Prywatnych Wiadomościach, na Chacie lub postach fabularnych będzie skutkowało banem na okres kilku dni i naruszonym zaufaniem administracji forum.
Hasło: paracas

El Director

Ehecatles Casparas znany jest studentom swej uczelni tylko z imienia, nazwiska oraz funkcji. A także całej masy różnych wyglądów. Całe pokolenia wychowanków uczelni zdążyło wymyślić tysiące teorii czemu, tak w zasadzie, ich dyrektor się ukrywa. Czy cierpi na wstydliwą i rzadką chorobę skóry? Jest niesamowicie nieśmiały? Ma dwie głowy czy jest po prostu jest niewiarygodnie brzydki? Do tej pory najbardziej logiczną teorią wysuniętą przez uczniów było to, iż mężczyzna ukrywa się przed czymś. Ciekawscy studenci wiele razy próbowali odkryć jego prawdziwy wygląd a może i nawet jego prawdziwą tożsamość, bo skąd wiadomo, iż mężczyzna jest tym, za kogo się podaje? Równie dobrze może być kobietą, wszak sztukę metamorfomagii opracował do perfekcji. Jest człowiekiem niesamowicie surowym, nie wdaje się z uczniami w dyskusje, nie spoufala się z nikim, nawet z profesorami, którym nigdy nie okazuje szczególnych względów. Jest bardzo dokładny, wręcz pedantyczny, nie toleruje niesubordynacji i lenistwa, uważa, że jego szkoła jest przeznaczona wyłącznie dla jednostek wybitnych - nawet jeżeli w rzeczywistości tak nie jest, dyrektor robi wszystko, aby zachować pozory. Jest postacią bardzo tajemniczą, wręcz owianą legendą. Stroni od towarzystwa, jego osobę, pod różnymi wyglądami, spotkać można jedynie na najważniejszych, szkolnych wydarzeniach.
Konto El Director przysługuje tylko i wyłącznie administracji forum oraz starostom. Podobnie jak El Profesor i Amigo - nie służy ono do podawania informacji dotyczących organizacji forum, ale tak jak Chupacabra - miesza się w fabułę.
Hasło: Dostępne tylko dla Mistrzów Gry

El Profesor

Nauczyciel, pomocnik, przyjaciel.
Konto El Profesor jest ogólnodostępne dla całej administracji forum. To właśnie z tego konta prowadzone są wykłady, spotkania i apele. Jest jednak druga możliwość - admini wydają zgodę na tworzenie postaci nauczycieli, dlatego z czasem El Profesor może przestać być używane.
Istnieje możliwość użyczenia konta El Profesor dla zaufanych użytkowników, którzy naprawdę chcą pobawić się w nauczycieli.
Każdy użytkownik konta, który używa go nieodpowiednio do przeznaczenia, będzie surowo karany.
Hasło: Dostępne tylko dla Mistrzów Gry

El Nadie

Pomocnik mordercy, stażysta i niszczyciel.
El Nadie to tak naprawdę delikatniejsza wersja Chupacabry. Dostępna dla każdego użytkownika - w celu odegrania danego wątku.
Konto nie jest przeznaczone do zamieszczania wiadomości dotyczących forum, dlatego administracja nigdy z niego nie korzysta. Ponadto El Nadie nie ma uprawnień administratorskich, dlatego każdy użytkownik niewłaściwie korzystający z tego konta narażony jest na zablokowanie adresu IP przez jednego ze starostów.
Każdy użytkownik, który zapoznał się z regulaminem forum ma prawo do korzystania z konta.
Konto El Nadie nie służy również do zakładania lokacji, kart postaci czy dodatków. Nie może być również wykorzystywane do gier w Off-topie. Każdy użytkownik konta musi zapoznać się z jego przeznaczeniem.
Hasło: paracas
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://paracass.forumpolish.com
 

Konta specjalne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: 
Fabuła
-