Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Rodzina

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Zoey C. Coccia
Admin
Zoey C. Coccia
Jeran
Rok studiów : III
Wiek : 30
Skąd : Peru
Czystość krwi : 60%
Partner : -
Orientacja : Hetero
Zajęcie : starostowanie
Liczba postów : 341
Penary : 455
Rodzina Pbucket

Rodzina Empty
PisanieTemat: Rodzina   Rodzina Icon_minitimePon 27 Paź - 17:36



Rodzina



Szukasz któregoś z członków rodziny? Dobrze trafiłeś, to zbiór poszukiwań właśnie tej grupy Twoich bliskich!

Użyj następującego kodu:
Kod:
<center><div class="bg"><div class="bgx">

<center><dw>Rodzina</dw></center>

Tekst poszukiwań

[center][color=#99cc33]AKTUALNE[/color] / [color=#cc0000]NIE AKTUALNE[/color][/center]

</div></div></center>

Powrót do góry Go down

Che Roslavets
Admin
Che Roslavets
Uruz
Rok studiów : III
Wiek : 30
Skąd : Buenos Aires
Czystość krwi : 100%
Partner : dzida
Orientacja : Hetero
Zajęcie : zajmuję się hipogryfami
Inne : starosta Uruz, zawodnik Czarnych Chimer
Liczba postów : 367
Penary : 155
Rodzina N6kVAeq

Rodzina Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina   Rodzina Icon_minitimeSob 29 Lis - 22:10



Rodzina


Yo! Poszukuję dwóch braci:

X - X jest najstarszym z braci, dlatego preferowałabym minimum IV rok studiów, choć oczywiście może pracować - nie narzucam! Widzę tu trudną, negatywną relację. Sądzę, że X od początku traktował swych młodszych braci jak zagrożenie w miłości do rodziców, dlatego uprzykrzał im życie, a potem coraz częściej wybywał z domu, zupełnie się nimi nie interesując. Jego zainteresowania czy szeroko pojęty charakter jest dowolny, choć widziałabym go jako... takiego manipulanta. Takiego, który do wszystkich się uśmiecha, a za plecami plecie intrygi i rozsiewa plotki. Pewny siebie, dumny. Oczywiście to moja wizja, jak ktoś by miał inną, to jestem elastyczna Cool W każdym razie między nim a Che dochodziłoby do różnych spięć. Może X kopałby pod nim dołki, zdenerwowany faktem, że młodszy Roslavets został starostą? Wszystko do ustalenia!

Y - najmłodszy z braci, dlatego maksymalnie na II roku studiów, ale może być też świeżaczkiem albo może pracować (tylko no, wiek dopasowany!) - wedle uznania. Tu też widziałabym trudną, dosyć negatywną relację. Może jako najmłodszy Y zgarniałby najwięcej i tak bardzo skąpej miłości rodzicielskiej, wzbudzając tym samym wrogość wśród swoich braci? Nie mam jakichś szczególnych wymagań co do kreacji postaci, mogę jedynie przedstawić, jak ja to widzę - może Y był takim małym lizusem z talentem i słuchem muzycznym i w tym osiąga sukcesy, tym samym umniejszając rolę Che w rodzinie? A może miałby problemy z emocjami, szczególnie utrzymaniem gniewu na wodzy i pakowałby się w tarapaty, a Chimo jako, że chciałby zachować swoje stanowisko odcinałby się w pewien sposób od brata, który mu bruździ? Może to byłby jakiś uroczy nerd, który wzbudzałby politowanie środkowego z braci? A może jeszcze co innego? Nie narzucam!

Oprócz wymagań wiekowych bardzo prosiłabym, aby bracia byli choć trochę podobni, czyli mieli jasne włosy i/lub oczy. I muszą mieć argentyńskie/hiszpańskie imiona, no i to samo nazwisko, wiadomo.

Ogółem nie gryzę, przyjmę każdą chętną duszyczkę, o ile nie będzie chciała zaraz uciekać! Posty mogą być i krótkie i średnie i długie, nie mam z tym problemu. Byle byłyby w miarę poprawnie i zrozumiale napisane.
To tyle, zapraszam na pw Che I love you

AKTUALNE

Powrót do góry Go down
https://paracass.forumpolish.com

Zoey C. Coccia
Admin
Zoey C. Coccia
Jeran
Rok studiów : III
Wiek : 30
Skąd : Peru
Czystość krwi : 60%
Partner : -
Orientacja : Hetero
Zajęcie : starostowanie
Liczba postów : 341
Penary : 455
Rodzina Pbucket

Rodzina Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina   Rodzina Icon_minitimeSob 29 Lis - 22:32



Rodzeństwo Zosi


Podobno rodzina w życiu najważniejsza. Podobno, no podobno!
Zosia posiada dwójkę rodzeństwa, które także urzęduje w Paracas. Oczywiście są od niej młodsi. A Zosia jest na III roku, więc obowiązuje rocznik I i II. Mowa o chłopcu i dziewczynce!
Historia rodziny jest dość złożona, bo Zosia jest dzieckiem adoptowanym, o czym sama zainteresowana nie wie... Po prostu tak wyszło, że Zośkowi przybrani rodzice długo nie mogli mieć dzieci, adoptowali ją, a później przyszły na świat dwie pociechy. Nie było tam żadnego odrzucania, żadnej nienawiści... Wiodło się całkiem. Tylko że Zośka jako najstarsza wydeptała ścieżkę.  
Edukacje w Beauxbatons? Pozostała dwójka też musiała.
Studia w Paracas? Pozostała dwójka też musiała tutaj przybyć.
I niby jest okej, ale sądzę że jakby się wszyscy dowiedzieli w rodzinie, że jest adoptowana czy coś, to te młodsze rodzeństwo mogłoby mieć do niej pretensje, że nie są nawet rodziną, a musieli przybyć do Paracas,  bo tak..


Co z tego wyniknie? Kto wie, może sami zainteresowani będą mieli pomysły.

Serdecznie zapraszam czy to na pw, czy łapcie mnie jakoś na czacie, a może i gg.

Neutral
AKTUALNE

Powrót do góry Go down

Sissy Quivátes
Admin
Sissy Quivátes
Uruz
Rok studiów : III
Wiek : 29
Skąd : Jaywick/Omate
Czystość krwi : 60%
Orientacja : Hetero
Inne : Starosta Uruz
Liczba postów : 117
Penary : 144
Rodzina Tumblr_inline_n3302uwPou1qluj21

Rodzina Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina   Rodzina Icon_minitimeNie 30 Lis - 12:49



Braciszek

Poszukuję braciszka I love you Nie chcę ograniczać potencjalnych kandydatów, dlatego w samej KP Sissy nie ma zbyt wiele na temat jej brata:
Cytat :
Aaron Quivates - starszy brat, uczęszcza do Paracas. Sissy była z nim niegdyś bardzo związana, szczególnie podczas ich wizyty w Jaywick, gdzie musieli trzymać się razem. Z wiekiem ich stosunki zaczęły się rozluźniać, prawdopodobnie wynikła też różnica charakterów.
BYŁOBY SUPER gdyby ktoś zdecydował się zrobić Aarona (zmiana imienia ofc wchodzi w grę) z wyglądem Eddiego Redmayne, bo wyglądaliby z Sissy jak prawdziwe rodzeństwo Cool. Stosunki rodzeństwa oczywiście też są do dogadania - można skorzystać z opcji w mojej KP, albo w ogóle możemy wymyślić coś innego cheers Po wypadku Sissy mogli się do siebie zbliżyć bądź wręcz przeciwnie, oddaliło ich to od siebie... do wyboru do koloru! Jestem bardzo otwarta na propozycje.
ZAPRASZAM  

AKTUALNE  king

Powrót do góry Go down

Neva Delapaz
Gracz
Neva Delapaz
Uruz
Rok studiów : II
Wiek : 28
Skąd : Cuzco
Czystość krwi : 100%
Partner : Paczka papierosów
Orientacja : Hetero
Zajęcie : Wkurwianie ludzi
Inne : zawodnik Czarnych Chimer
Liczba postów : 34
Penary : 149
Rodzina Large

Rodzina Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina   Rodzina Icon_minitimePon 1 Gru - 8:52



Familia Delapaz


Nathaniel Delapaz- brat bliźniak Nevy, obecnie w Paracas. Nie chcę niczego narzucać, macie praktycznie samowolkę. Byle by przeszłość i podstawowe fakty, pokrywały się z tymi w mojej KP. Nathan mógł się zmienić, może być taki sam jak za dzieciństwa.

Nicollo Delapaz- starszy brat, też studiuje w Paracas. Znów daję pełną swobodę, tylko apeluję o przeczytanie mojej KP, żeby wątki się zgadzały.

Rodzeństwo wiele razem przeżyło. Dorastali w niekochającym domu i od zawsze towarzyszyła im etykietka złych dzieci. Byli ze sobą bardzo blisko i śmiało można stwierdzić, że to najlepsi przyjaciele. Od jakiegoś czasu, ich więź jednak osłabła- zaczęli obracać się w różnych gronach.

Możemy dramować! Niech cię okaże, że tak naprawdę to przestali się lubić. Albo niech jeden z nich wpadnie w kłopoty, a reszta znów się pojedna by mu pomóc. Jest tyle możliwości! Stwórzmy razem coś fajnego   Bitches

AKTUALNE

Powrót do góry Go down

Seve Marcel Santillian
Gracz
Seve Marcel Santillian
Jeran
Rok studiów : IV
Wiek : 30
Skąd : Chavin, Peru
Czystość krwi : 0%
Partner : miotła
Orientacja : Hetero
Zajęcie : gram w grę
Inne : zawodnik Złotych Lage
Liczba postów : 48
Penary : 108
Rodzina YU3oA9J

Rodzina Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina   Rodzina Icon_minitimeCzw 4 Gru - 21:34



Rodzina


Poszukuję biologicznej rodziny (rodzeństwa, kuzynostwa) Seve'a! Wiek i płeć mi obojętna, zależy mi jednak, aby byli do siebie podobni z wyglądu (ciemne włosy i/lub oczy) no i muszą mieć 0% czystość krwi. Mogą być mugolami, mogą być mugolakami wyklętymi tak samo jak Santillian i uczącymi się w Paracas - wszystko mi jedno, bowiem specjalnie nic nie jest wspomniane o historii rodzeństwa w karcie. Fajnie by było, aby dopiero mieli się dowiedzieć, że są spokrewnieni Cool w sumie wszystko możemy ugadać na pw I love you

AKTUALNE

Powrót do góry Go down

Camael Bañuelos
Gracz
Camael Bañuelos
Jeran
Rok studiów : IV
Wiek : 30
Skąd : Peru
Czystość krwi : 100%
Partner : milion milionuf
Orientacja : Hetero
Zajęcie : pełnoetatowy bogacz
Inne : kapitan Złotych Lage
Liczba postów : 21
Penary : 23
Rodzina Tumblr_n1k2njnyE91snmkcmo1_500

Rodzina Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina   Rodzina Icon_minitimePon 8 Gru - 0:44



Rodzina


Poszukuję młodszej siostry Cama (wiek dowolny), Ivory 'Ivy', ale imię jak się nie podoba zawsze można zmienić. Wszystko jest opisane w kp, ale tak naprawdę zostawiam pełną dowolność przy tworzeniu osobie, która się na to zdecyduje. Ivy miała wbić rozum do głowy Camaelowi, ale jak będzie to już zalezy od osoby, która ją wykreuje. Dobrze by jednak było żeby przywiązywała wagę do czystości krwi i interesu rodzinnego. Zapraszam i pytania na pw czy coś, dogadamy się i jakieś fajne dramy porobimy!

AKTUALNE


Powrót do góry Go down

Meredith Rouvsier
Gracz
Meredith Rouvsier
Uruz
Rok studiów : II
Wiek : 28
Skąd : Lima
Czystość krwi : 75%
Partner : tak, pewnie
Orientacja : Hetero
Zajęcie : czytam książki imprezując
Inne : zawodnik Czarnych Chimer
Liczba postów : 48
Penary : 168
Rodzina Large

Rodzina Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina   Rodzina Icon_minitimeNie 14 Gru - 15:01



siostra


W karcie napisane, że na imię ma Cassandra, ale może to być po prostu drugie imię, jeżeli ktoś miałby ochotę zmienić I love you Jest starsza od Meredith o pięć miesięcy, czyli obecnie byłaby na trzecim roku studiów. O siostrze nie wiedziała (i vice versa) aż do śmierci matki Mer. Dziewczyny były do siebie maksymalnie wrogo nastawione i w sumie niewiele się zmieniło, chociaż już odpuściły sobie podkładanie świń. Próbują się ignorować, ale czasem jest to trudne, szczególnie gdy obydwie mają ochotę ciskać w siebie nieprzyjemnymi komentarzami. Matka Cass umarła przy porodzie córki, więc to, że zajmuje się nią ojciec jest zwykłym przypadkiem, gdyż został do tego po części zmuszony. Z charakteru jest to panienka wybuchowa, energiczna i niczym się nie przejmująca. Poza tym to taki imprezowy typ. Jeśli chodzi o preferencje odnośnie wyglądu, to wizerunek dowolny. Czystość krwi, kierunku studiów, itp. tak samo do wyboru. Jeśli ktoś coś to zapraszam na PW! Obiecuję dużo fajnych wątków, dram i nie tylko What a Face

AKTUALNE

Powrót do góry Go down

Emerita A. Carrasco
Gracz
Emerita A. Carrasco
Jeran
Rok studiów : II
Wiek : 29
Skąd : San Fernando
Czystość krwi : 75%
Partner : że kto?
Orientacja : Bi
Inne : półsyrena, zawodnik Złotych Lage
Liczba postów : 73
Penary : 227
Rodzina Large

Rodzina Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina   Rodzina Icon_minitimeNie 14 Gru - 21:34



Starszy brat


Szukam starszego brata Carrasco. Jest on istotnym Elementem w życiu Emerity, ale oczywiście jakieś szczegóły na jego temat można zmienić, to żaden problem, jestem otwarta na wszystko Very Happy
Wszystkie informacje na jego temat: TUTAJ
Pisać, pisać, pisać  I love you

AKTUALNE

Powrót do góry Go down

Sponsored content

Rodzina Empty
PisanieTemat: Re: Rodzina   Rodzina Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rodzina

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: 
Mechanika
 :: 
Poszukiwania
-